Odśnieżanie

W szerokim zakresie naszych usług znajduje się także odśnieżanie.

Artflora

Odśnieżanie ulic

Nasza firma proponuje sprzątanie śniegu z parkingów, dróg dojazdowych, podjazdów, dachów czy posesji. Oferowane odśnieżanie obejmuje uprzątnięcie terenu profesjonalnym sprzętem i posypywanie nawierzchni solą lub piaskiem.

Gliwice i okolice

Odśnieżanie dachów

Odśnieżamy dachy płaskie na terenie całego miasta i okolic. Przeprowadzamy zgarnianie śniegu po wcześniejszych oględzinach budynku . Zalegający na dachach śnieg może stanowić zagrożenie dla stabilności konstrukcji budowli. Obciążenie dachu warstwą śniegu, która w obliczu niskich temperatur potrafi przekształcić się w ciężką bryłę lodu grozi m.in. uszkodzeniem więźby dachowej, wygięciem, a nawet pęknięciem krokwi, a w skrajnych przypadkach powoduje pękanie fundamentów oraz osiadanie budynku. Niebezpieczne dla kondycji dachu jest także topnienie śniegu. Szczególnie w przypadku dachów płaskich zalegająca na ich powierzchni woda wnika we wszelkie nieszczelności i spływając na elewację, niszczy warstwę ocieplenia. Dlatego też, najlepiej śnieg z dachu usuwać jeszcze wtedy, gdy jest on w puszystej formie.

Solidny zespół

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi odśnieżania parkingów, dróg dojazdowych, podjazdów, dachów oraz posesji. Skorzystaj z naszych usług odśnieżania i zapewnij bezpieczeństwo i dostępność swojej posesji przez całą zimę!

Dotrzymujemy terminów oraz zapewniamy atrakcyjne ceny naszych realizacji.

Oferta

Sprawdź naszą ofertę

01.

Projektowanie ogrodu

Specjalizujemy się w projektowaniu i zagospodarowywaniu przestrzeni ogrodów i ogródków przydomowych. W codziennej pracy łączymy najnowsze trendy z oczekiwaniami Inwestora. Nie boimy się odważnych projektów i śmiałych realizacji. Wyróżnia nas wyjątkowa wyobraźnia.

02.

Pielęgnacja ogrodu

Oferujemy Państwu kompleksową opiekę nad terenami zielonymi. Pielęgnacja ogrodu wymaga nie tylko wiedzy i umiejętności, ale przede wszystkim czasu. Jeżeli więc pragną Państwo zadbać o piękny wygląd przestrzeni przed domem lub firmą – zachęcamy do współpracy.
03.

Systemy nawadniania Gardena

Naszym Klientom proponujemy nowoczesne i jednocześnie w pełni funkcjonalne rozwiązania. Systemy nawadniania Gardena z pewnością do nich należą. Pomagają zadbać o prawidłowa częstotliwość podlewania, z uwzględnieniem potrzeb różnych gatunków roślin.

04.

Tereny zielone - tereny przemysłowe

Niezwykle wymagającym zadaniem jest pielęgnacja obszarów przemysłowych. Tereny zielone do nich należące bardzo często okazują się terenami wielkopowierzchniowymi. Nasza firma oferuje pełną opiekę nad nimi, a także usługi ich projektowania i aranżowania.

05.

Odśnieżanie

Oferujemy Państwu kompleksową opiekę nad terenami zielonymi. Pielęgnacja ogrodu wymaga nie tylko wiedzy i umiejętności, ale przede wszystkim czasu. Jeżeli więc pragną Państwo zadbać o piękny wygląd przestrzeni przed domem lub firmą – zachęcamy do współpracy.
Odśnieżanie

Realizacje

Od projektowania i planowania po instalację i konserwację, zapewniamy kompleksową usługę. Nasz doświadczony zespół profesjonalistów będzie z Tobą współpracował na każdym etapie, aby upewnić się, że Twój projekt zostanie ukończony na czas i w ramach budżetu.

Scroll to Top
Przewiń do góry