Projektowanie ogrodu

Już od wielu lat jedną z naszych głównych specjalności jest projektowanie ogrodów i terenów zielonych.

Artflora

Projektowanie ogrodów i terenów zielonych

Już od wielu lat jedną z naszych głównych specjalności jest projektowanie ogrodów i terenów zielonych. W trakcie prac – przeprowadzanych tak w Gliwicach, jak i innych regionach Śląska – zawsze uwzględniamy szereg czynników mających bezpośredni i pośredni wpływ na dany teren.

Artflora

Koncepcyjne projektowanie ogrodów​

Indywidualne podejście

W naszej codziennej pracy stawiamy na indywidualne podejście, dzięki czemu mamy całkowitą pewność, ze nasze realizacje w 100% spełnią Państwa oczekiwania.

Wnikliwa analiza

Realizację zlecenia zawsze rozpoczynamy od wnikliwej analizy potrzeb Inwestorów. Koncepcyjne projektowanie pozwala rozstrzygnąć kwestie związane z wyglądem jak i funkcjonalnością terenu

Oszczędność czasu i pieniędzy

Dobry projekt to oszczędność - czasu i pieniędzy Inwestorów. Skorzystaj z naszej wiedzy i pozwól nam przeprowadzić Cię przez cały proces!

Art-Flora jest autoryzowanym partnerem firmy Gardena

Gardena – producent automatycznych systemów nawadniania oraz robotów koszących.

Etap projektowania

Jako jeden z kluczowych momentów budowy ogrodów traktujemy samo projektowanie – to ono pozwala rozstrzygnąć kwestie związane z wyglądem, jak i funkcjonalnością terenu.
Koncepcyjne projektowanie ogrodów opiera się na zaprezentowaniu wizji przyszłej realizacji. Pozwala to inwestorowi zapoznać się z rozmieszczeniem poszczególnych stref nasadzeń oraz układem kluczowych punktów, stref trawnikowych czy też elementów małej architektury. Plany koncepcyjne obejmują także wskazanie miejsca zbiorników wodnych oraz innych inwestycji w ramach zaplanowanej realizacji. Jeżeli taka jest wola Klienta – tego typu plany mogą zawierać również wizualizacje wybranych elementów.

Wykonawcze projektowanie ogrodów

Wykonawcze projektowanie ogrodów to natomiast przygotowanie realizacji planów koncepcyjnych.
Tego typu prace obejmują m.in. zaprezentowanie wszelkich informacji niezbędnych w trakcie budowy ogrodu – począwszy od spisu nasadzeń, przez rozmieszczenie nasadzeń, aż po miejsce montażu dodatkowej infrastruktury (np. oświetlenia lub systemów nawadniających).

 
Oferta

Sprawdź naszą ofertę

01.

Projektowanie ogrodu

Specjalizujemy się w projektowaniu i zagospodarowywaniu przestrzeni ogrodów i ogródków przydomowych. W codziennej pracy łączymy najnowsze trendy z oczekiwaniami Inwestora. Nie boimy się odważnych projektów i śmiałych realizacji. Wyróżnia nas wyjątkowa wyobraźnia.

02.

Pielęgnacja ogrodu

Oferujemy Państwu kompleksową opiekę nad terenami zielonymi. Pielęgnacja ogrodu wymaga nie tylko wiedzy i umiejętności, ale przede wszystkim czasu. Jeżeli więc pragną Państwo zadbać o piękny wygląd przestrzeni przed domem lub firmą – zachęcamy do współpracy.
03.

Systemy nawadniania Gardena

Naszym Klientom proponujemy nowoczesne i jednocześnie w pełni funkcjonalne rozwiązania. Systemy nawadniania Gardena z pewnością do nich należą. Pomagają zadbać o prawidłowa częstotliwość podlewania, z uwzględnieniem potrzeb różnych gatunków roślin.

04.

Tereny zielone - tereny przemysłowe

Niezwykle wymagającym zadaniem jest pielęgnacja obszarów przemysłowych. Tereny zielone do nich należące bardzo często okazują się terenami wielkopowierzchniowymi. Nasza firma oferuje pełną opiekę nad nimi, a także usługi ich projektowania i aranżowania.

05.

Odśnieżanie

Oferujemy Państwu kompleksową opiekę nad terenami zielonymi. Pielęgnacja ogrodu wymaga nie tylko wiedzy i umiejętności, ale przede wszystkim czasu. Jeżeli więc pragną Państwo zadbać o piękny wygląd przestrzeni przed domem lub firmą – zachęcamy do współpracy.
Ogrody

Realizacje

Od projektowania i planowania po instalację i konserwację, zapewniamy kompleksową usługę. Nasz doświadczony zespół profesjonalistów będzie z Tobą współpracował na każdym etapie, aby upewnić się, że Twój projekt zostanie ukończony na czas i w ramach budżetu.

Scroll to Top
Przewiń do góry